Nu har jag varit på föräldrar möte men vi kom inte fram till något jättebra ännu. men vi ska ännu prata med hela klassen efter som alla kan int vissa dagar. sen var jag och moa borte vid isahllen och såg om vi kunde se min älskling. moa tror hon kunde se han, men var inte helt säker.
därför det är skola jag behöver ta det lungt så mycket som jag stressade upp idag. och sen ska jag hem till moa och sova hos henne kanske men vi hörs på Fredag tror jag att det blir.
hatar att tänka nu..
Inte min tur dag alls det finns inget bra med den här dagen, först skulle jag försöka sova men det klara jag inte av bara för jag har annat att tänka på sen tänker jag ta och plugga för att glömma bort det men det gick inte heller bra jag gjorde klart det men efter så började jag tänka på samma sak. och det är så surt att jag inte kan tänka på annat.
Jag säger inte vad jag tänker på men det är inget roligt iaf, bara om jag hade lite mer minne.
hörs sen när jag kommer på andra tankar, hoppas ni haft en bra dag.
Jag säger inte vad jag tänker på men det är inget roligt iaf, bara om jag hade lite mer minne.
hörs sen när jag kommer på andra tankar, hoppas ni haft en bra dag.
kärlek beatrice
Gillar
Kommentarer
plugga hela dagen.

Godmorgon, igår var jag med min älskling och såg idol och andra avenyn. sen åkte han för en timme sen och jag skulle försöka somna om men det gick bara i en timme men är ännu trött så jag kommer nog somna snart igen. skönt men jag måste plugga med det måste jag verkligen göra.
har inte så mycket mer att skriva nu så vi hörs senare.
bilden är tagen för inte så länge sen.